Yükleniyor
 
Şikayet Hattı
334 Görüntülenme

bitçi.com

merhabalar arkadaşlar bende 03,04,2021 tarihinde 20,000tl para yatırdım fakat hafta sonu oldğu için para transferini papara ile yapmak istedim papara ile yapmış oduğum transfer 2 gün sonra hesabıma geçti
geçikmenin nedeni aşırı yoğunluk olduğunu düşünüyorum alt yapı şaun için zayıf gözüke bilir.kısa bir sürede bu noktalra geldiyse dahada ileriye gitmemesi mümkün bile olamaz.alt yapı yakında düzeltilir bu şekilde kalmıcaktır.
ve global borsalarda bitçi işlem görmeye başladıkca fiyatı değer kazanıcaktir şirket şuan için kendini öne çıkarıcak hamlelerde bile bulunmadı bu tarz reklamlar olursa aktif yatırımcı sayısı artıcak ve fiyat katlanıp değer kazanmaya devam edicektir.
fakat biz yatırımımızı her zaman uzun vadeli düşünürsek geleceğe çok daha iyi bir pozitif etkisi olacak inancında olduğumuz için en az 1 2 ay bekelmede kalıcam.
ben yıllardır bist100 de işlem yapmaktayım kripto para borsasıda sonuçta mantık olarak aynıdır.
sabırsızların sabrlılara para kazandırdığı yerin adı borsadır. mümkün olabildi kadar elimdeki coinleri uzun vade de tutup ve kar li bir şekilde satmak için burdayım. arkadaşlar sabırlı olalım..yatırım tavsiyesi değildir. nacizane kendi fikrimdir. herkeze bol bereketli kazançlar.


2022-02-14 14:23:11

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
334 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? Bitci Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"Bitci" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler